Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Pokaż filtry
Zamknij

Bukiet z Kuponów Totolotka Biała Suknia Czarny Frak na Ślub

Bukiet zawiera: -5szt. kieszonki na kupony lotto -para młoda na piku Bukiet w tonacji czarno-białej osadzony w białym rożku ozdobiony falbanką i wstążkami w kolorze. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Bukiet z Kuponów Totolotka Kapelusze Ślubne na Ślub

29,90 
Bukiet z kuponów Lotto kapelusze ślubne Bukiet z kuponów Lotto z kapeluszami ślubnymi. Bukiet z 5 szt. białych kuponów Lotto z dwoma kapelusikami białym z welonem i czarnym z muchą. Zebrany w biały rożek- rączkę, ozdobiony falbanką z organzy w kolorze czarno-białym przybranymi wstążeczkami w kolorze. Wym. ok. 44x16cm. Upominek zawiera kieszonki Lotto do których z góry można włożyc kupon Lotto, zdrapkę itp. Kieszonki są płaskie więc kupon należy złożyć w harmonijkę lub zrolować. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
HIT
Zamknij

Bukiet z Kuponów Totolotka z Białymi Ptaszkami na Ślub Rocznicę Ślubu

Bukiet z kuponów Lotto z białymi ptaszkami Bukiet z 5 szt. białych kuponów Lotto z białymi drewnianymi ptaszkami. Zebrany w biały rożek- rączkę, ozdobiony falbanką z organzy w kolorze biało-szaro-różowym przybrany wstążeczkami w kolorze. Wym. ok. 44x16cm. Upominek zawiera kieszonki Lotto do których z góry można włożyc kupon Lotto, zdrapkę itp. Kieszonki są płaskie więc kupon należy złożyć w harmonijkę lub zrolować. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Bukiet z Kuponów Totolotka z Bocianami na Ślub Rocznicę Ślubu

29,90 
Bukiet z kuponów Lotto z bocianami Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Bukiet z Kuponów Totolotoka Czerwone Serca na Ślub Rocznicę Ślubu

29,90 
Bukiet z kuponów Lotto czerwone serca Bukiet z 5 szt. białych kuponów Lotto z dwoma czerwonymi drewnianymi serduszkami, przybranymi kokardkami. Zebrany w biały rożek- rączkę, ozdobiony falbanką z organzy w kolorze czerwono-białym z przybranymi wstążeczkami w kolorze. Wym. ok. 44x16cm. Upominek zawiera kieszonki Lotto do których z góry można włożyc kupon Lotto, zdrapkę itp. Kieszonki są płaskie więc kupon należy złożyć w harmonijkę lub zrolować. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij
Zamknij

Bukiety z Kuponów Lotto Złote Obrączki na Ślub Rocznicę Ślubu

29,90 
Bukiet zawiera : -złote obrączki na piku -5szt. kieszonki na kupny lotto Utrzymany w tonacji biało złotej ozdobiony falbanką i wstążeczkami w kolorze. Osadzony w białej tubie będzie doskonałym prezentem na ślub i rocznicę ślubu. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij
Zamknij

Bukiet z Kuponów Lotto na Ślub

29,90 
Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.