Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Pokaż filtry
Zamknij

Bukiet atłasowy bordowo-ecreu z Ferrero Rocher

59,90 
Zawiera 13 szt. pralin Ferrero Rocher osadzonych w bukiecie na kształt półkuli na atłasowej ecreu kryzie z  rączką w kolorze bordo. Przybrany trzema drobnymi kokardkami z dostojnymi cyrkoniami. Zwieńczony kokardą w kolorze z wiszącymi wstażkami.
Zamknij

Bukiet z Ferrero Rocher Fioletowo-Ecreu na Urodziny Ślub Rocznicę Ślubu Podziękowania

44,90 
Bukiet z Ferrero Rocher fioletowo-ecreu Bukiet z 11 szt. Ferrero Rocher utrzymany w tonacji modnego fioletu łączonego z ecreu. Praliny zebrane w ecreu rożek-rączkę ozdobione falbanką z organzy w kolorze fioletowo-ecreu. Przybrany różowymi różyczkami i różowymi perełkami. Całość wykończona fioletową wstążką z ecreu- złota nitka. Wym. 14x37cm Słodki upominek może być wręczony na urodziny, imieniny, ślub, rocznice ślubu, podziękowania i inne. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
HIT
Zamknij

Słodki Bukiet z Ferrero Rocher Atłasowy Bordo-Ecreu na Ślub Rocznicę Ślubu Podziękowanie Urodziny

69,00 
Zawiera 15 szt. pralin Ferrero Rocher osadzonych w bukiecie na kształt półkuli na atłasowej bordowej kryzie z  rączką w kolorze ecreu. Przybrany trzema drobnymi kokardkami z dostojnymi cyrkoniami i bordo perełkami. Zwieńczony kokardą w kolorze z wiszącymi wstażkami. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Słodki Bukiet z Ferrero Rocher Atłasowy Brąz-Ecreu na Imieniny Urodziny Dzień Nauczyciela Podziękowania

69,90 
Zawiera 15 szt. pralin Ferrero Rocher osadzonych w bukiecie na kształt półkuli na atłasowej brązowej kryzie z  rączką w kolorze ecreu. Przybrany trzema drobnymi kokardkami z dostojnymi cyrkoniami i brazowymi perełkami. Zwieńczony kokardą w kolorze z wiszącymi wstażkami. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Słodki Bukiet z Ferrero Rocher Atłasowy Łososiowy Róż z Czernią na Rocznicę Ślubu Ślub Urodziny Podziękowania

59,90 
Zawiera 12 szt. pralin Ferrero Rocher osadzonych w bukiecie na kształt półkuli na atłasowej łososiowo-różowej kryzie z  rączką w tym samym kolorze. Kryza i rączka dodatkowo ozdobione są czarną cienką koronką, co sprawia że bukiet ma bardzo zmysłowy charakter. Przybrany drobnymi czarnymi perełkami. Zwieńczony kokardą w kolorze przyklejoną do rączki bukietu. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Słodki Bukiet z Ferrero Rocher Bordowo-Ecreu na Urodziny Imieniny Rocznicę Ślubu Podziękowania

34,90 
Bukiet z Ferrero Rocher bordowo-ecreu 11szt. Bukiet z 7 szt. Ferrero Rocher utrzymany w tonacji bordo z ecreu. Praliny zebrane w ecreu rożek-rączkę ozdobione falbanką z organzy w kolorze bordo-ecreu. Przybrany trzema szt. kokardek w kolorze, ozdobiony gustownymi cyrkoniami. Całość wykończona z przodu wstążką bordo i ecreu złota nitka. Wym. 14x37cm Słodki upominek może być wręczony na urodziny, imieniny, ślub, rocznice ślubu, podziękowania i inne. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.  
Zamknij

Słodki Bukiet z Ferrero Rocher Brązowo-Ecreu na Urodziny Imieniny Ślub Rocznice Ślubu Podziękowania

34,90 
Bukiet z Ferrero Rocher brązowo-ecreu 7szt. Bukiet z 7 szt. Ferrero Rocher utrzymany w tonacji brązowej z ecreu. Praliny zebrane w ecreu rożek-rączkę ozdobione falbanką z organzy w kolorze brązowo-ecreu. Przybrany trzema szt. kokardek w kolorze, ozdobiony gustownymi perłowymi cyrkoniami. Całość wykończona z przodu wstążką brąz i ecreu- złota nitka. Wym. 14x37cm Słodki upominek może być wręczony na urodziny, imieniny, ślub, rocznice ślubu, podziękowania i inne. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
HIT
Zamknij

Słodki Bukiet z Ferrero Rocher Niebiesko-Zielony Duży na Urodziny Imieniny Parapetówkę Dzień Nauczyciela

59,90 
Bukiet Ferrero Rocher niebiesko-zielony duży Bukiet z 18 szt. Ferrero Rocher utrzymany w tonacji niebiesko-zielonej. Praliny osadzone w białej tubie-rożku ozdobionej falbaką z organzy w kolorze niebiesko-zielonym. Ozdobiony kokardkami w kolorze i zielonymi perełkami. Wym. 16x45cm Słodki upominek może być wręczony na urodziny, imieniny i inne. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Słodki Bukiet z Ferrero Rocher- Fioletowa Kula na Urodziny Parapetówkę Ślub

119,00 
Bukiet z Ferrero Rocher- fioletowa kula Kula zawiera 28 szt. pralinek Ferrero Rocher, ozdobiona małymi różowymi piankowymi różyczkami i różowymi perełkami. Zapakowana w celofan, zwieńczona fioletowymi kokardami z różową różyczką. Uchwyt z wstążki umożliwia chwycenie kuli do ręki jak damską torebkę. Jest ona alternatywą dla zwykłego bukietu. Kulę można wręczyć praktycznie na każdą okazję. Wym. kuli śr. 16cm + celofanowe opak. Uwaga!: Stojak ze zdjęcia jest tylko ekspozycją dla upominku. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.