Wyświetlanie 1–24 z 30 wyników

Pokaż filtry
Zamknij

Bukiet Rafaello neonowy łosoś 7szt.

29,90 
Bukiet Rafaello neonowy łosoś 7szt. Bukiet z Rafaello- neonowy łosoś. Bukiet zawiera 7 szt. pralinek Rafaello ozdobiony trzema kokardkami łososiowo-różowymi z różyczkami i perełkami. Wszystko zebrane w biały rożek-tubę, wykończone falbanką z organzy w kolorze neonowego łososia. Zwieńczony wstążeczkami w kropki. Wym.14x37cm Upominek może być wręczony praktycznie na każdą okazję. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Bukiet z Rafaello biała margaretka 7szt.

29,90 
Bukiet z Rafaello biała margaretka 7szt. Bukiet z Rafaello- białe margaretki Bukiet zawiera 7 szt. pralinek Rafaello ozdobiony pięcioma margaretkami z żółtym oczkiem i perełkami . Wszystko zebrane w biały rożek-tubę, wykończone falbanką z organzy w kolorze biało-żółtym. Zwieńczony wstążeczkami białą i żółtą. Wym.14x37cm Upominek może być wręczony praktycznie na każdą okazję Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Bukiet z Rafaello Czerwono-Biało- Srebrny na Urodziny Ślub Rocznicę Ślubu

29,90 
Bukiet zawiera: -7szt. pralinek rafaello Utrzymany w czerwonej kolorystyce z biało srebrnymi dodatkami. Zebrany w białą tubę ozdobiony falbanką w kolorze przybrany wstążkami będzie ciekawym uzupełnieniem prezentu na urodziny,ślub, rocznicę ślubu. Wym.bukietu ok.37x14 cm. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.  
Zamknij

Bukiet z Rafaello na Rocznicę Ślubu Podziękowania Urodziny

29,90 
Bukiet zawiera: -7szt. pralin rafaello Malinowo-czerwony bukiecik z pralin rafaello zebrany w rożek ozdobiony falbanką i wstążkami. Kokardki na bukiecie zwieńczone różyczką.Wym. ok. 37x14 cm. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Bukiet z Rafaello na Urodziny 18-stkę

29,90 
Bukiet zawiera: -7szt. pralinek rafaello Bukiecik w czerwono różowej tonacji zebrany w biały rożek ozdobiony falbanką i kokardkami zwieńczonymi różowymi uśmiechniętymi bużkami. Wym.ok. 37x14 cm. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Bukiet z Rafaello na Urodziny Imieniny 18-stkę

29,90 
Bukiet zawiera: -7szt. pralin rafaello Czerwono- malinowy bukiecik z falbanką w rożku ozdobiony wstążeczkami i kokardkami w kolorze to słodki prezent na wiele okazji. Możliwość dodania cyferki ,,18'' na urodziny na życzenie kupującego. Wym. ok. 37x14 cm. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Bukiet z Raffaello z Parą Bocianów

59,90 
Bukiet z Raffaello z parą bocianów Bukiet z Raffaello z parą bocianów. Bukiet utrzymany w tonacji czerwono-biało-czarnej. Zawiera 20 szt. Raffaello osadzonych w białej tubie-rożku, przybranej białą siatkową kryzą imitującą gniazdo, z powtykanymi miejscami czarnymi piórkami. Wykończony kropkowanymi wstążkami i wiszącymi piórkami na druciku. Na górze bukietu siedzą dwa bociany. Bukiet przybrany czarnymi perełkami. Wym. bukietu 16x52cm Bukiet jest oryginalnym upominkiem na ślub, rocznicę ślubu itp. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Słodki Bukiet z Rafaello Atłasowy Biało-Czarny na Ślub Rocznicę Ślubu Urodziny Podziękowania

49,90 
Zawiera 13 szt. pralin Rafaello osadzonych w bukiecie na kształt półkuli na atłasowej białej kryzie z czarną rączką. Kryza dodatkowo ozdobiona jest czarną cienką koronką, co sprawia że bukiet ma bardzo zmysłowy charakter. Przybrany dużymi i małymi gipiurowymi kwiatami w środku z cyrkoniowo perłowymi ozdobami. Zwieńczony kokardą w kolorze przyklejoną do rączki bukietu. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Słodki Bukiet z Rafaello Atłasowy Cukierkowy Róż na Ślub Rocznicę Ślubu Urodziny Imieniny Podziękowania

49,90 
Zawiera 13 szt. pralin Rafaello osadzonych w bukiecie na kształt półkuli na atłasowej cukierkowo-różowej kryzie z  rączką w kolorze. Przybrany ośmioma różowymi piankowymi różyczkami i seledynowymi perełkami. Zwieńczony kokardą w kolorze różu i seledynu z wiszącymi wstażkami. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Słodki Bukiet z Rafaello Atłasowy Czerwono-Ecru na Urodziny Imieniny Ślub Rocznicę Ślubu Podziękowania

49,90 
Zawiera 13 szt. pralin Rafaello osadzonych w bukiecie na kształt półkuli na atłasowej czerwonej kryzie z  rączką w kolorze ecreu. Przybrany pięcioma drobnymi kokardkami z dostojnymi cyrkoniami. Zwieńczony kokardą w kolorze z wiszącymi wstażkami. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Słodki Bukiet z Rafaello Atłasowy Łososiowo-Szary na Ślub Rocznicę Ślubu Urodziny Imieniny Podziękowania

49,90 
Zawiera 13 szt. pralin Rafaello osadzonych w bukiecie na kształt półkuli na atłasowej łososiowo-rózowej kryzie z  rączką w kolorze szarym. Przybrany trzema drobnymi kokardkami z szarymi perełkami. Zwieńczony kokardą w kolorze z wiszącymi wstażkami. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Słodki Bukiet z Rafaello Atłasowy Morski z Pastelowym Różem na Urodziny Imieniny Ślub Rocznicę Ślubu Podziękowania

49,90 
Zawiera 13 szt. pralin Rafaello osadzonych w bukiecie na kształt półkuli na atłasowej seledynowej kryzie z różową rączką. Przybrany ośmioma różowymi piankowymi różyczkami i seledynowymi perełkami. Zwieńczony kokardą w kolorze różu i seledynu z wiszącymi wstażkami. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Słodki Bukiet z Rafaello Atłasowy Różowy w Białe Groszki na Ślub Rocznicę Ślubu Urodziny Imieniny Podziękowanie

49,90 
Zawiera 13 szt. pralin Rafaello osadzonych w bukiecie na kształt półkuli na atłasowej pastelowo różowej kryzie w białe groszki z  rączką w kolorze. Przybrany jedenastoma różowymi papierowymi różyczkami i różowymi perełkami. Zwieńczony kokardą w kolorze różu i bieli. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Słodki Bukiet z Rafaello Atłasowy Różowy z Różyczkami na Ślub Rocznicę Ślubu Podziękowanie Urodziny

45,00 
Zawiera 10 szt. pralin Rafaello osadzonych w bukiecie na kształt półkuli na atłasowej pastelowo różowej kryzie z  rączką w kolorze. Przybrany dwunastoma 3cm różowymi papierowymi różyczkami i perełkami. Zwieńczony kokardą w kolorze różu i bieli. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Słodki Bukiet z Rafaello Atłasowy Seledynowo-Różowy na Ślub Rocznicę Ślubu Komunię Urodziny Podziękowanie

49,90 
Zawiera 13 szt. pralin Rafaello osadzonych w bukiecie na kształt półkuli na atłasowej seledynowej kryzie z  rączką w kolorze różowym. Przybrany trzema drobnymi kokardkami z różowymi różyczkam i perełkami. Zwieńczony kokardą w kolorze z wiszącymi wstażkami. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
HIT
Zamknij

Słodki Bukiet z Rafaello Atłasowy Szaro-Biały na Dzień Nauczyciela Parapetówkę Ślub Rocznicę Ślubu

49,90 
Zawiera 13 szt. pralin Rafaello osadzonych w bukiecie na kształt półkuli na atłasowej szarej kryzie z  rączką w kolorze białym. Przybrany trzema drobnymi kokardkami z dostojnymi cyrkoniami i szarymi perełkami. Zwieńczony kokardą w kolorze z wiszącymi wstażkami. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Słodki Bukiet z Rafaello Biało-Szary na Ślub Rocznicę Ślubu Urodziny

29,90 
Bukiet z Rafaello- szaro-biały. Bukiet zawiera 7 szt. pralinek Rafaello ozdobiony czterema biało-szarymi kokardkami wykończone stylowymi kamykami i szarymi perełkami. Wszystko zebrane w biały rożek-tubę, wykończone falbanką z organzy w kolorze biało-szarym. Zwieńczony wstążeczkami białą i szarą w groszki. Wym.14x37cm Upominek może być wręczony praktycznie na każdą okazję. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Słodki Bukiet z Rafaello Kula Niebieska na Urodziny Ślub Rocznica Ślubu Komunia Parapetówka

69,90 
Bukiet z Rafaello kula niebieska Niebieska kula z pralinek Rafaello. Kula zawiera 28 szt. pralinek Rafaello, ozdobiona małymi niebieskimi kwiatuszkami i perełkami. Zapakowana w celofan, zwieńczona niebieskimi kokardami w kropki z różyczką. Uchwyt z wstążki umożliwia chwycenie kuli do ręki jak damską torebkę. Jest ona alternatywą dla zwykłego bukietu. Kulę można wręczyć praktycznie na każdą okazję. Wym. kuli śr. 15cm + celofanowe opak. Uwaga!: Stojak ze zdjęcia jest tylko ekspozycją dla upominku. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Słodki Bukiet z Raffaello Różowa Kokardka na Urodziny Ślub Rocznicę Ślubu Komunię

29,90 
Bukiet zawiera 7 szt. pralinek Raffaello ozdobiony pięcioma różowymi kokardkami i perełkami. Wszystko zebrane w biały rożek-tubę, wykończone falbanką z organzy w kolorze biało-różowym. Zwieńczony wstążeczkami białą koronkową i ozdobną różową. Wym.14x37cm Upominek może być wręczony praktycznie na każdą okazję. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Słodki Bukiet z Rafaello Różowa Malina na Urodziny Imieniny Podziękowania

29,90 
Bukiet zawiera: -7szt. pralinek rafaello Bukiet malinowo biały ze srebrnymi dżetami ozdobiony falbanką i wstążkami w kolorze. Osadzony w białym rożku. Wym. bukietu ok. 37x14 cm. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Słodki Bukiet z Rafaello Turkusowy na Ślub Rocznica Ślubu Urodziny

29,90 
Bukiet z Raffaello turkusowy 7 szt. Bukiet z Raffaello- turkusowy. Bukiet zawiera 7 szt. pralinek Raffaello ozdobiony trzema turkusowymi kokardkami z białymi różyczkami i turkusowymi perełkami. Wszystko zebrane w biały rożek-tubę, wykończone falbanką z organzy w kolorze turkusu. Zwieńczony wstążeczkami białą i turkusową. Wym.14x37cm Upominek może być wręczony praktycznie na każdą okazję. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Słodki Bukiet z Rafaello z Kokardkami na Urodziny Komunię dla Dziewczynki Ślub

29,90 
Bukiet komunijny różowy z kokardkami w paski Bukiet zawiera 7 szt. pralinek Rafaello ozdobione trzema kokardkami w biało-różowe paski z papierowymi różyczkami w środku i różowymi perełkami. Wszystko zebrane w biały rożek-tubę, wykończone falbanką z organizy w kolorze różowym. Zwieńczony wstążeczkami różową i białą w różowe kropki. Wym.15x37cm Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Słodki Bukiet z Raffaello Zielona Koniczynka na Urodziny Ślub Rocznica Ślubu Parapetówka

29,90 
Bukiet z Raffaello koniczynka 7szt. Bukiet z Raffaello- zielona koniczynka. Bukiet zawiera 7 szt. pralinek Raffaello ozdobiony zielonymi czterolistnymi koniczynkami. Wszystko zebrane w biały rożek-tubę, wykończone falbanką z organzy w kolorze jasnej i ciemnej zieleni. Zwieńczony wstążeczkami w kropki. Wym.14x37cm Upominek może być wręczony praktycznie na każdą okazję.
Zamknij