Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Pokaż filtry
Zamknij
Zamknij

Tort z Ręczników Haft Mąż Żona na Ślub Rocznicę Ślubu Parapetówkę

Tort z ręczników Mąż Żona. Zawiera:
  • 2 szt. beżowych ręczników z napisem Mąż Żona
  • wym. ręczników: 50x100cm
  • wym. tortu 32x32x32cm w opak. ok. 32x32x60cm
  • Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij
Zamknij
Zamknij

Tort z Ręczników Bordo z Kremową Gipiurą

Zawiera: 2 szt. bordowych ręczników wym. ręczników: 50x100cm wym. tortu 32x32x32cm w opak. ok. 32x32x60cm Tort utrzymany w tonacji bordowo-kremowej. Ręczniki w kolorze bordowym ozdobione kremową gipiurą. Na górze tortu ozdoba z trzech sztucznych różyczek w kolorze herbacianym. Ręczniki wysokiej jakości. Zapakowany w celofan, zwieńczony wstążką w kolorze jest gotowy do wręczenia. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Tort z Ręczników Czarny z Białą Gipiurą Duży na Urodziny Parapetówkę

Zawiera: 2 szt. dużych czarnych ręczników kąpielowych wym. ręczników: 70x140cm wym. tortu 32x32x35cm w opak. ok. 32x32x60cm Tort utrzymany w tonacji czarno-białej. Ręczniki w kolorze czarnym owinięte białą gipiurą. Na górze tortu ozdoba z dwóch sztucznych różyczek w kolorze czarnym i białym. Ręczniki wysokiej jakości. Zapakowany w celofan, zwieńczony wstążką w kolorze jest gotowy do wręczenia. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij
Zamknij

Tort z Ręczników Czekoladowo-Ekreu na Ślub Rocznicę Ślubu Urodziny Parapetówkę

Zawiera: 2 szt. dużych ręczników kąpielowych w kolorze czekoladowym wym. ręczników: 70x140cm wym. tortu 32x32x35cm w opak.ok. 32x32x60cm Tort utrzymany w tonacji czekoladowo-ekreu. Ręczniki w kolorze czekoladowym. Wykończony i ozdobiony atłasową wstążką w kolorze czekoladowym i ekreu. Zwieńczony stylową kokardą. U góry ozdobiony trzema główkami róż w kolorze herbacianym. Ręczniki wysokiej jakości. Zapakowany w celofan, zwieńczony wstążką w kolorze jest gotowy do wręczenia. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Tort z Ręczników Niebieski z Ptaszkiem na Urodziny Parapetówkę Rocznicę Ślubu

Tort zawiera: -2szt. ręcznik dobrej jakości koloru niebieskiego rozm.50x100cm. -drewniany ozdobny ptaszek Tort utrzymany w tonacji kremowo- niebieskiej. Ozdobiony wstążkami i drewnianym ptaszkiem. Z przodu kokardy w kolorze. Zapakowany w celofan i zwieńczony kokardą w kolorze, jest gotowy do wręczenia. Wym. tortu ok 32x32, w opakowaniu 32x60. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Tort z Ręczników Niebiesko-Szary Duży na Urodziny Parapetówkę Rocznicę Ślubu

Zawiera: 2 szt. dużych ręczników kąpielowych w kolorze niebiesko-szarym wym. ręczników: 70x140cm wym. tortu 32x32x35cm w opak.ok. 32x32x60cm Tort utrzymany w tonacji szarej, brudnego różu i ecreu. Ręczniki w kolorze niebiesko-szarym. Wykończony i ozdobiony rypsową wstążką w kolorze brudnego różu i ekreu. Zwieńczony stylową kokardą. U góry ozdobiony trzema główkami róż w kolorze borda muśniętego różem. Ręczniki wysokiej jakości. Zapakowany w celofan, zwieńczony wstążką w kolorze jest gotowy do wręczenia. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.