Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Pokaż filtry
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij

Tort z Pampersów Różowy Miś Smoczek na Baby Shower Narodziny Chrzest

Tort zawiera: -35szt. oryginalnych pieluszek pampers rozm. 3 -maskotka miś ok. 23cm. -smoczek butelka ze smoczkiem Tort utrzymany w tonacji różowo- beżowej ozdobiony wstążkami w kolorze. Zapakowany w celofan zwieńczony wstążką jest gotowy do wręczenia. Wym. tortu 33x45cm. W opakowaniu ok. 33x70cm. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.  
Zamknij

Tort z Pampersów Różowy Króliczek dla Dziewczynki na Narodziny Chrzest Baby Schower

Tort zawiera: -35 szt. oryginalnych pieluszek pamper -maskotka króliczek wym. ok. 30 cm. -milusi polarowy kocyk różowy w serduszka -skarpetki dziecięce -smoczek dziecięcy Torcik utrzymany w tonacji pastelowego różu. Przybrany wstążkami i kokardą w kolorze. Zapakowany w celofan i zebrany kokardą jest gotowy do wręczenia. Wym tortu ok. 45x33 cm. w opakowaniu ok. 33x70 cm. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Tort z Pampersów Wesoła Krówka na Roczek Narodziny Baby Shower

Tort zawiera: -35 szt. oryginalnych pieluszek pampers rozm.3 ( na roczek rozmiar pieluszek jest większy- proszę podać w zamówieniu) -maskotka krówka ok. 32cm. -gryzak wodny -smoczek Torcik utrzymany w tonacji mocnego różu i ostrej zieleni. Ozdobiony wstążkami w kolorze. Wym. tortu ok. 33x44cm. w  opakowaniu ok.33x70cm. Zapakowany w  celofan i zebrany wstążką  jest gotowy do wręczenia. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Tort z Pampersów Miś Polarny na Narodziny Chrzest Baby Shower

Tort zawiera: -36szt. oryginalnych pieluszek pampers -mięciutka maskotka miś polarny wys. 24cm. -1szt. body rozm. 6-9 m-cy -1 para skarpetki dziecięce Tort utrzymany w tonacji biało- niebieskiej. Dwu piętrowy, ozdobiony wstążkami w kolorze błękitno niebieskim. Wym tortu. 48x33 cm. Pakowany w celofan i zwieńczony kokardą jest gotowy do wręczenia. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Tort z Pampersów z Drewnianym Konikiem na Narodziny Chrzest Baby Shower Roczek

Zawiera:
  • 40 szt. oryginalnych pieluszek Pampers rozm. 3 (5-9 kg)
  • 1 szt. drewniandy biały konik przecierany wym.16x16cm
  • 1 szt. body krótki rękaw biały w szaro-żółte kropeczki rozm.74cm (6-9mies.)
  • 1 para skarpetek dzieciecych szarych w białe groszki
  • wym.32x32x50cm w opak. ok. 32x32x70cm
Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Tort Pampersów dla Dziewczynki Myszka Miki na Roczek Narodziny Baby Shower

Tort zawiera: -40 szt. oryginalnych pieluszek pampers -opaska na głowę Myszka Miki -butelka ze smoczkiem Myszka Miki -śliniak -skarpetki Myszka miki Torcik utrzymany w tonacji mocnego różu i czerni. Trzy piętra tortu ozdobione są fikuśnymi kokardami i wstążkami. Zapakowany w celofan jest gotowy do wręczenia. Wym. tortu ok. 33x45 cm. w opakowaniu ok. 33x70 cm. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.