Strona główna » elegancki bukiet z rafaello na ślub

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Pokaż filtry
Zamknij

Bukiet z Rafaello na Ślub z Parą Młodą

Bukiet zawiera: -7 szt. cukierków Rafaello -Para Młoda na piku Wykonany w biało-czarnej tonacji przybrany falbanką, wstążkami w kolorze i czarnymi perełkami, osadzony w białym rożku pięknie się prezentuje. Idealny na ślub. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Słodki Bukiet z Rafaello Atłasowy Cukierkowy Róż na Ślub Rocznicę Ślubu Urodziny Imieniny Podziękowania

49,90 
Zawiera 13 szt. pralin Rafaello osadzonych w bukiecie na kształt półkuli na atłasowej cukierkowo-różowej kryzie z  rączką w kolorze. Przybrany ośmioma różowymi piankowymi różyczkami i seledynowymi perełkami. Zwieńczony kokardą w kolorze różu i seledynu z wiszącymi wstażkami. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Słodki Bukiet z Rafaello Atłasowy Czerwono-Ecru na Urodziny Imieniny Ślub Rocznicę Ślubu Podziękowania

49,90 
Zawiera 13 szt. pralin Rafaello osadzonych w bukiecie na kształt półkuli na atłasowej czerwonej kryzie z  rączką w kolorze ecreu. Przybrany pięcioma drobnymi kokardkami z dostojnymi cyrkoniami. Zwieńczony kokardą w kolorze z wiszącymi wstażkami. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Słodki Bukiet z Rafaello Atłasowy Morski z Pastelowym Różem na Urodziny Imieniny Ślub Rocznicę Ślubu Podziękowania

49,90 
Zawiera 13 szt. pralin Rafaello osadzonych w bukiecie na kształt półkuli na atłasowej seledynowej kryzie z różową rączką. Przybrany ośmioma różowymi piankowymi różyczkami i seledynowymi perełkami. Zwieńczony kokardą w kolorze różu i seledynu z wiszącymi wstażkami. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Słodki Bukiet z Rafaello Atłasowy Różowy z Różyczkami na Ślub Rocznicę Ślubu Podziękowanie Urodziny

45,00 
Zawiera 10 szt. pralin Rafaello osadzonych w bukiecie na kształt półkuli na atłasowej pastelowo różowej kryzie z  rączką w kolorze. Przybrany dwunastoma 3cm różowymi papierowymi różyczkami i perełkami. Zwieńczony kokardą w kolorze różu i bieli. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Słodki Bukiet z Rafaello Atłasowy Seledynowo-Różowy na Ślub Rocznicę Ślubu Komunię Urodziny Podziękowanie

49,90 
Zawiera 13 szt. pralin Rafaello osadzonych w bukiecie na kształt półkuli na atłasowej seledynowej kryzie z  rączką w kolorze różowym. Przybrany trzema drobnymi kokardkami z różowymi różyczkam i perełkami. Zwieńczony kokardą w kolorze z wiszącymi wstażkami. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
HIT
Zamknij

Słodki Bukiet z Rafaello Atłasowy Szaro-Biały na Dzień Nauczyciela Parapetówkę Ślub Rocznicę Ślubu

49,90 
Zawiera 13 szt. pralin Rafaello osadzonych w bukiecie na kształt półkuli na atłasowej szarej kryzie z  rączką w kolorze białym. Przybrany trzema drobnymi kokardkami z dostojnymi cyrkoniami i szarymi perełkami. Zwieńczony kokardą w kolorze z wiszącymi wstażkami. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.