Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Pokaż filtry
Zamknij

Słodki Bukiet na Rafaello Granatowo-Błękitny z Hostią na Komunię

29,90 
Bukiet komunijny granatowo-błękitny Bukiet zawiera 7 szt. pralinek Rafaello ozdobiony papierową hostią "W Dniu Pierwszej Komunii Świętej" i trzema biało-granatowymi kokardkami z różyczką w środku i niebieskimi perełkami. Wszystko zebrane w biały rożek-tubę, wykończone falbanką z organizy w kolorze błękitno-białym. Zwieńczony wstążeczkami- granatową i białą ze srebrną nitką. Wym.14x41cm Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.  
Zamknij

Słodki Bukiet z Rafaello Biało-Złoty na Komunię

29,90 
Bukiet komunijny biało-złoty Bukiet zawiera 7 szt. pralinek Rafaello ozdobiony trzeba białymmi kokardkamni ze złotym napisaem Komunia Święta i złotymi perełkami. Wszystko zebrane w biały rożek-tubę, wykończone falbanką z organizy w kolorze złotym z nakrapianymi złotymi drobinkami. Zwieńczony wstążeczkami- białą ze złotą nitką i białą ze złotym napisem Komunia Święta. Wym.15x37cm Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Słodki Bukiet z Rafaello Błękitny z Hostią na Komunię

29,90 
Bukiet komunijny błękitny i białe różyczki Bukiet zawiera 7 szt. pralinek Rafaello ozdobiony papierową hostią "W Dniu Pierwszej Komunii Świętej", trzema błękitnymi kokardkami w groszki z piankową różyczką w środku i niebieskimi perełkami. Wszystko zebrane w biały rożek-tubę, wykończone falbanką z organizy w kolorze błękitno-białym. Zwieńczony wstążeczkami- białą i błękitna w białe groszki. Wym.14x41cm Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Słodki Bukiet z Rafaello Intensywny Róż dla Dziewczynki na Komunię z Hostią

29,90 
Bukiet komunijny intensywny róż Bukiet zawiera 7 szt. pralinek Rafaello ozdobiony papierową hostią "W Dniu Pierwszej Komunii Świętej", trzema wstążeczkami w kropki wykończone różową papierowową różyczka i perełkami. Wszystko zebrane w biały rożek-tubę, wykończone falbanką z organizy w kolorze intensywnego różu. Zwieńczony wstążeczkami białą i różową w kropeczki. Wym.14x44cm Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Słodki Bukiet z Rafaello Kula Niebieska na Urodziny Ślub Rocznica Ślubu Komunia Parapetówka

69,90 
Bukiet z Rafaello kula niebieska Niebieska kula z pralinek Rafaello. Kula zawiera 28 szt. pralinek Rafaello, ozdobiona małymi niebieskimi kwiatuszkami i perełkami. Zapakowana w celofan, zwieńczona niebieskimi kokardami w kropki z różyczką. Uchwyt z wstążki umożliwia chwycenie kuli do ręki jak damską torebkę. Jest ona alternatywą dla zwykłego bukietu. Kulę można wręczyć praktycznie na każdą okazję. Wym. kuli śr. 15cm + celofanowe opak. Uwaga!: Stojak ze zdjęcia jest tylko ekspozycją dla upominku. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Słodki Bukiet z Rafaello na Komunię Żółty Neon z Turkusem

29,90 
Bukiet komunijny żółty neon i turkus Bukiet zawiera 7 szt. pralinek Rafaello ozdobiony papierową hostią "W Dniu Pierwszej Komunii Świętej" i trzema kokardkami w kolorze i perełkami. Wszystko zebrane w biały rożek-tubę, wykończone falbanką z organizy w kolorze żółtego neonu i turkusu. Zwieńczony wstążeczkami żółty neon i ozdobny turkus. Wym.14x41cm Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
HIT
Zamknij

Słodki Bukiet z Rafaello Neonowy Róż na Komunię

29,90 
Bukiet komunijny neonowy róż Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Słodki Bukiet z Rafaello Niebieski z Kwiatkami z Hostią dla Chłopca na Komunię

29,90 
Bukiet komunijny niebieski plastikowe kwiatki Bukiet zawiera 7 szt. pralinek Rafaello ozdobiony papierową hostią "W Dniu Pierwszej Komunii Świętej", trzema biało-niebieskimi kokardkami, wykończone plastikowym kwiatkiem z białą perełką. Wszystko zebrane w biały rożek-tubę, wykończone falbanką z organizy w kolorze biało niebieskim. Zwieńczony wstążeczkami białą i niebieską. Wym.15x37cm Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Słodki Bukiet z Rafaello Niebieski z Różyczkami dla Chłopca na Komunię

29,90 
Bukiet komunijny niebieski papierowe różyczki Bukiet zawiera 7 szt. pralinek Rafaello ozdobione sześcioma papierowymi różyczkami i niebieskimi perełkami. Wszystko zebrane w biały rożek-tubę, wykończone falbanką z organizy w kolorze biało niebieskim. Zwieńczony wstążeczkami białą ze złotym napisem Komunia Święta i niebieską w białe groszki z różyczką w środku. Wym.15x37cm Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Słodki Bukiet z Raffaello Różowa Kokardka na Urodziny Ślub Rocznicę Ślubu Komunię

29,90 
Bukiet zawiera 7 szt. pralinek Raffaello ozdobiony pięcioma różowymi kokardkami i perełkami. Wszystko zebrane w biały rożek-tubę, wykończone falbanką z organzy w kolorze biało-różowym. Zwieńczony wstążeczkami białą koronkową i ozdobną różową. Wym.14x37cm Upominek może być wręczony praktycznie na każdą okazję. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Słodki Bukiet z Rafaello Różowe Różyczki na Komunię

29,90 
Bukiet komiunijny różowy papierowe różyczki Bukiet zawiera 7 szt. pralinek Rafaello ozdobione trzema papierowymi różyczkami na ozdobnej różowej organzie i różowymi perełkami. Wszystko zebrane w biały rożek-tubę, wykończone falbanką z organizy w kolorze biało-różowym. Zwieńczony różową wstążką. Wym.15x37cm Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Słodki Bukiet z Rafaello z Kokardkami na Urodziny Komunię dla Dziewczynki Ślub

29,90 
Bukiet komunijny różowy z kokardkami w paski Bukiet zawiera 7 szt. pralinek Rafaello ozdobione trzema kokardkami w biało-różowe paski z papierowymi różyczkami w środku i różowymi perełkami. Wszystko zebrane w biały rożek-tubę, wykończone falbanką z organizy w kolorze różowym. Zwieńczony wstążeczkami różową i białą w różowe kropki. Wym.15x37cm Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.
Zamknij

Słodki Bukiet z Rafaello z Muchą w Kratkę dla Chłopca na Komunię

29,90 
Bukiet komunijny mucha w kratkę Bukiet zawiera 7 szt. pralinek Rafaello ozdobiony papierową hostią "W Dniu Pierwszej Komunii Świętej", męską muchą w biało-niebieską kratkę i niebieskimi perełkami. Wszystko zebrane w biały rożek-tubę, wykończone falbanką z organizy w kolorze biało-niebieskim. Zwieńczony wstążeczkami białą i w niebiesko-białą kratkę. Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.14x44cm  
Zamknij

Słodki Bukiet z Raffaello Zielona Koniczynka na Urodziny Ślub Rocznica Ślubu Parapetówka

29,90 
Bukiet z Raffaello koniczynka 7szt. Bukiet z Raffaello- zielona koniczynka. Bukiet zawiera 7 szt. pralinek Raffaello ozdobiony zielonymi czterolistnymi koniczynkami. Wszystko zebrane w biały rożek-tubę, wykończone falbanką z organzy w kolorze jasnej i ciemnej zieleni. Zwieńczony wstążeczkami w kropki. Wym.14x37cm Upominek może być wręczony praktycznie na każdą okazję.
Zamknij

Słodki Bukiet z Rafaello Zielono-Niebieski dla Chłopca na Komunię

29,90 
Bukiet komunijny zielono-niebieski Bukiet zawiera 7 szt. pralinek Rafaello ozdobiony papierową hostią "W Dniu Pierwszej Komunii Świętej", przyzdobiony kokardą białą w niebiesko-zielone wzorki i niebieską w groszki, wykończone białym kwiatkiem z zielonym oczkiem i zielonymi perełkami. Wszystko zebrane w biały rożek-tubę, wykończone falbanką z organizy w kolorze biało-niebieskim. Zwieńczony wstążeczkami białą w niebiesko-zielone wzorki i zieloną w groszki. Wym.14x44cm Czas realizacji zamówienia od 1 - 3 dni roboczych.