Strona główna » Słodkie Bukiety

Wyświetlanie 1–24 z 52 wyników

Pokaż filtry
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij

Bukiet z Rafaello Czerwono-Biało- Srebrny na Urodziny Ślub Rocznicę Ślubu

29,90 
Bukiet zawiera:-7szt. pralinek rafaelloUtrzymany w czerwonej kolorystyce z biało srebrnymi dodatkami. Zebrany w białą tubę ozdobiony falbanką w kolorze przybrany wstążkami będzie ciekawym uzupełnieniem prezentu na urodziny,ślub, rocznicę ślubu. Wym.bukietu ok.37x14 cm. 
Zamknij

Bukiet z Rafaello na Rocznicę Ślubu Podziękowania Urodziny

29,90 
Bukiet zawiera:-7szt. pralin rafaelloMalinowo-czerwony bukiecik z pralin rafaello zebrany w rożek ozdobiony falbanką i wstążkami. Kokardki na bukiecie zwieńczone różyczką.Wym. ok. 37x14 cm.
Zamknij

Bukiet z Rafaello na Ślub z Parą Młodą

Bukiet zawiera:-7 szt. cukierków Rafaello-Para Młoda na pikuWykonany w biało-czarnej tonacji przybrany falbanką, wstążkami w kolorze i czarnymi perełkami, osadzony w białym rożku pięknie się prezentuje. Idealny na ślub.
Zamknij

Bukiet z Rafaello na Urodziny 18-stkę

29,90 
Bukiet zawiera:-7szt. pralinek rafaelloBukiecik w czerwono różowej tonacji zebrany w biały rożek ozdobiony falbanką i kokardkami zwieńczonymi różowymi uśmiechniętymi bużkami. Wym.ok. 37x14 cm.
Zamknij

Bukiet z Rafaello na Urodziny Imieniny 18-stkę

29,90 
Bukiet zawiera:-7szt. pralin rafaelloCzerwono- malinowy bukiecik z falbanką w rożku ozdobiony wstążeczkami i kokardkami w kolorze to słodki prezent na wiele okazji. Możliwość dodania cyferki ,,18'' na urodziny na życzenie kupującego. Wym. ok. 37x14 cm.
Zamknij

Bukiet z Rafaello Welon Mucha na Ślub

39,90 
Bukiet zawiera :-7szt. pralinek rafaello-2szt.kapelusz z welonem i muchąBukiecik utrzymany w biało czarnej kolorystyce. Zebrany w rożek, ozdobiony falbanką i wstążkami w kolorze. Wym. ok. 37x14 cm.
Zamknij
Zamknij

Bukiet z Rafaello z Parą Bocianów na Ślub

39,90 
Bukiet zawiera ;-7szt. pralinek rafaello-parę bocianówZebrany w biały rożek, ozdobiony wstążkami w kolorze biało czarnym, ozdobiony u góry parą bocianów będzie miłym prezentem dla Młodej Pary.
Zamknij
HIT
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
HIT
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij